Skip to content Skip to footer

Vakaro Joga

Tradicinė hatha jogos praktika dažniausiai apjungia asanas, kvėpavimo ir atsipalaidavimo technikas, pasižymi lėtesniu tempu bei sutelkia dėmesį į tinkamą asanų atlikimą. Ši jogos šaka puikiai tinka pradedantiesiems ir norintiems pagilinti savo praktiką, sustiprėti fiziškai, geriau pajausti savo kūną bei susitelkti į sąmoningumą. Mano asmenininę praktiką įkvepia žaismingumas, šokiai bei instinktyvus kūno poreikis judesiui, todėl tikiuosi įnešti daugiau laisvumo ir noro tyrinėti, kas tinka ir patinka mūsų kūnams į šias vakarines praktikas 🙂

Labas, aš Aistė. Savo jogos kelionę pradėjau 2014 metais susipažinusi su Forrest jogos šaka kuomet kasdieniame gyvenime slėgė įvairios stresinės įtampos ir joga tapo svarbiu įrankiu padėjusiu išlaikyti balansą. Įgijusi stiprius pamatus toliau ilgą laiką savarankiškai praktikavau Vinyasa bei Ashtanga jogą. Šį pavasarį netikėtai atsiradus progai baigti jogos mokytojų kursus net nesuabejojau ir visa galva pasinėrusi į intensyvius mokslus įtvirtinau savo žinias, įgijau praktikos jogos vedime ir sustiprinau asmeninę praktiką bei norą toliau gilintis į neišsenkančias jogos panaudojimo galimybes.

Įšventinta į jogos mokytojus gavau Anandos (iš sansk. palaima, dieviškas džiaugsmas) vardą, kuris tarsi simbolis primena, kodėl man svarbu dalintis savo žiniomis bei jogos praktika. Tikiuosi, kartu galėsime sukurti jaukią atmosferą atsipalaidavimui ir savo kūno pajautimui, padėti pamatus ar sustiprinti jūsų asmeninę jogos kelionę bei pabandyti įsiklausyti į save.

Užsiėmimo trukmė: 1val.30 min.
Rekomenduojama patogi apranga, atsipalaidavimui su savimi galima turėti šiltesnes kojines ar pleduką, patartina turėti savo kilimėlį, tačiau jei tokio neturite, turėsime papildomų.
Kviečiu ateiti 10-15 min. prieš praktiką, kad galėtumėte ramiai pasiruošti ir nusiraminti.

Date

Spa 13 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022