Skip to content Skip to footer

Veidoskaitos praktinis seminaras – talentai ir gyvenimo misija

Praktinis seminaras norintiems suprasti savo stipriąsias puses ir gyvenimo misiją.

Ar norėtum nustoti gaišti laiką darbui ir veikloms, kuriose nerealizuoji savęs? Ar norėtum kiekvieną dieną keltis iš lovos kupinas energijos ir ryžto veikti? Ar norėtum sužinoti savo gyvenimo misiją?

Jei bent į vieną iš klausimų atsakei TAIP – laikas pokyčiams!

Savo pokyčių kelią gali pradėti nuo mažo, bet reikšmingo žingsnelio – atvyk vasario 20 dieną 18.30 į Žalianamį ir sudalyvauk veidoskaitos paskaitoje, kurioje tu sužinosi:

8 pagrindinius archetipus, iš kurių susideda žmogaus asmenybė.

Praktiškai turėsi galimybę pažinti savyje esančius archetipus, nustatysi, kurie archetipai daro didžiausią įtaką tavo profesiniams ir asmeniniams pasirinkimams.

Po šių profesinių ir asmeninių tyrinėjimų dar geriau pažinsi save, savo asmeninius talentus ir galimas jų realizavimo kryptis gyvenime, o svarbiausia – žinosi savo gyvenimo misiją!

Patyriminę paskaitą ves Augustas Buzarevičius – asmeninių ir profesinių pokyčių mentorius. Sertifikuotas veidoskaitos meistras.
Lektorius veda paskaitas auditorijoms bei individualias konsultacijas asmeninio efektyvumo ir profesijos pasirinkimo klausimais.

O jeigu dar nežinai kas ta – Veidoskaita? Tai daugiau nei tūkstantį metų skaičiuojantis mokslas, gebantis apie žmogų pasakyti daugelį dalykų: asmeninius talentus, gyvenimo misiją, galimas profesinės realizacijos kryptis, santykių suderinamumą, sveikatos problemas ir dar daugiau.

Veidoskaitos specialistai dirba slapčiausiose tarnybose visame pasaulyje, įskaitant ir JAV Baltuosiuose rūmuose, šios metodikos paslapčių yra mokomi garsūs verslininkai, politikai, aktoriai.

Renginys nemokamas.

Date

Vas 20 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022