Skip to content Skip to footer

Vienišumas ir priklausymo jausmai – kaip juos pasirenkame?

Žalianamis vėl organizuoja užsiėmimus apie jausminį intelektą interneto erdvėje. Tai dviejų dalių užsiėmimas – viena jo dalis trečiadienį 2 dieną, o pratęsimas ketvirtadienį birželio 3 dieną.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS Birželio 2 d. trečiadienį 19:00-20:30 tiesioginė paskaitos transliacija Žalianamis Facebook paskyroje – vieša atvira paskaita, kur nereikės registruotis, bus galimybė užduoti klausimus komentaruose.

Atvira transliacija vyks @Žalianamis -atviras jaunimo centras Facebook paskyros puslapyje.

ANTRA DALIS birželio 3 d. ketvirtadienį 19:00-20:30 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje.

Registracija į antrą dalį čia: https://forms.gle/4Z73F381vrifi2859

SUPLANUOKITE SAVO KALENDORIUJE ABI DATAS, BUS NAUDINGA 🙂

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Kodėl žmogus jaučia vienišumą?
• Kas yra vienišumas, kaip jį patiriame ir kuo jis skiriasi nuo vienatvės?
• Kur ir kodėl dingsta priklausymo jausmas? Kodėl jaučiamės izoliuoti nuo kitų, nors ir būname šalia?
• Ką daryti, kad visada jaustumeisi ryšyje ir nesijaustum vienišas?
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimo rekomendacijos.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Vidinių pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, jausmų konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..

Date

Bir 02 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022