Skip to content Skip to footer

VIETŲ NĖRA. Kūrybiniai tyrinėjimai I Norai ir veiksmai

Kartais norime labai daug, bet būna, kai nesugebame įvardintinti tiksliai, ko norime iš tiesų.. Kartais pritrūksta jėgų, energijos imti ir daryti, o kartais – imamės visko iš eilės nestabdydami.. Užsiėmimo metu tyrinėsime vidinę būseną, savo norus, vidinę motyvaciją ir veiksmus, kurių imamės arba ne… Iki susitikimo online užsiėmime, nes norisi būti šalia, vieniems kitus palaikyti ir tęsti tyrinėjimus…

BŪTINA REGISTRACIJA → https://forms.gle/9uRGvu5m5bCYPtkm9
Dalyvių skaičius ribotas( iki 8 dalyvių) Užsiregistravę dalyviai el.paštu gaus susitikimo nuorodą. Užsiėmimui reikės rašymo ir piešimo priemonių bei popieriaus lapų.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą.

Date

Lap 04 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022