Skip to content Skip to footer

Vinyasa Flow Joga

Vinyasa Flow Joga – tai judėjimas sujungtas su kvėpavimu, tai yra energijos tekėjimas per mūsų fizinį ir bioenergetinį kūną. Šią jogą vedu su muzika nes tai pažadina vandens elementą mumyse ir padeda atverti energetinį srautą per mūsų visas čakras. Su kiekvienu įkvėpimu ir iškvėpimu – vienas judesys. Šio tipo joga yra gan fizinė, nes tai padeda mums įsižeminti, pajusti stiprų ryšį su žeme ir su savo kūnu per šaknies čakrą – Muladarą. Aš vadinu tai judėjimo meditacija, nes padeda atsiriboti nuo visų minčių, susitelkti į savo kvėpavimą ir tiesiog… tekėti.

Aš vardu Giedrė Kotryna ir pradėjau mokytis jogos, kai atradau savo pirmą mentorę vardu Irini Res su kuria metus praktikavau (Power) Aštangą jogą Alvin Ailey Amerikos Šokių Teatre, Niu Jorke. Su jos pagalba pradėjau išsigydyti savo stuburo iškrypimą – dvigubą skoliozę. Sekančius du metus pratęsiau jogos praktiką su Yoga To The People (YTTP) studija Niu Jorke kur atradau Vinyasa Flow jogą. Šiuo metu dirbu su savo individualia praktika namuose, toliau ugdydama gilesnį vidinį ryšį su savimi ir dalindamasi joga su bendruomene…

Pastaba: Turime 12 papildomų (naujų) jogos kilimėlių, jeigu kas neturite, tačiau skatiname jus nešiotis savo asmeninius kilimėlius!

MAXIMALUS ŽMONIŲ SKAIČIUS- 20.
Tad kviečiame ateiti bent 10-15 min prieš praktikos pradžią, užsiimti vietą, ramiai persirengti ir nusiraminti. <3