Skip to content Skip to footer

YFU Lietuva: mitai apie mainus

O šįkart sugriausime 101 mitą apie mainus! ⚒⚒⚒

Ar tikrai danai ir danų moksleiviai laimingiausi pasaulyje? Kuo kitokia mokyklos kasdienybė Amerikoje – šiaurės ir pietų? Kaip atrodo moksleivio dienotvarkė Meksikoje? Ką pirmiausia lietuviškoje mokykloje pastebi iš užsienio atvykę moksleiviai?

Kalbėti galima ne tik daug, bet ir įvairiomis kalbomis – pasaulis didelis ir mažas tuo pačiu metu! YFU Lietuva mainų moksleiviai, kurie praleido mokslo metus įvairiose pasaulio šalyse, gyvendami vietinėse šeimose ir besimokydami vietinėse mokyklose, dalinsis istorijomis ir nutikimais iš savo mainų metų! Taip pat renginyje išgirsime moksleivių iš Vokietijos ir Meksikos, dabar gyvenančių Lietuvoje, įspūdžius.

Kviečiame ateiti ir iš pirmų lūpų išgirsti, kaip atrodo mainai, kuo jie ypatingi ir kitokie. Griausime mitus ir išduosime paslaptis, kaip kiekvienas moksleivis gali išvykti mainams! Taip pat išgirsite, ką veikia organizacijos YFU Lietuva savanoriai sužinosite, kaip prisidėti prie mūsų veiklų.

🎈KADA? Gruodžio 9d. pirmadienį, 16 val.
🎈KUR? Atvirame Vilniaus Antakalnio Žalianamis – atviras jaunimo centras
🎈KAS? Laukiami visi, renginys atviras ir nemokamas.

Date

Gru 09 2019
Expired!

Time

4:00 pm - 5:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022