Skip to content Skip to footer

Yoga su Gluosniu

Joga tapo mano gyvenimo dalimi prieš trejus su virš metų, nuo tada mano protas dažnai ramesnis, kūnas sveikesnis ir stipresnis. Permainos ir lengvumas treniruotėse man neatėjo greitai, nemanau, kad kažkam šioje srityje kūnas ir protas keičiasi greitai. Manau taip geriau, nes dažnai kas greitai pasikeičia nebūna ilgainiui tvaru ir tiesiog grįžta į senas vėžes.
Šį trečiadienį pavaduosiu Giedrę ir vesiu jums treniruotę.
Dar nesu jogos meistras, bet gerai moku asanas ir jų sekas, kvėpavimo pratimus ir pirmuosius proto įsitikinimus, susidūrus su sunkumais.
Treniruotė gali trukti truputi ilgiau. Pradėsime 19 val.su kvėpavimų, kūno išbudinimu, vynjasomis.
Tada seks ištvermės ir jėgos asanos, po jų tempimo, atsipalaidavimo asanos.
Atsiminkite kelis svarbiausius treniruotės punktus:
1. Neprievartaukite savęs. Treniruotėse daug svarbiau nuoseklumas negu vienos treniruotės intensyvumas. Nustokite daryti seką arba asaną, jeigu jaučiate per didelę įtampą.
2. Kvėpuokite. Tai jėgų ir ramybės šaltinis.
3. Dėmesį laikykite kūne, ne mintyse, taip jūsų protas ilsėsis ir jūs daug saugiau darysite asanas. Joga garsėja traumu skaičiumi, todėl svarbu būti dėmesingiems, kas dedasi mūsų kūne ir viska daryti švelniai.
4. Atsipalaiduokite. Tai svarbiausia asana. Išmokti atsipalaiduoti įtemptoje situacijoje ineša daug ramybės mūsų kasdieniame gyvenime. Tuo metu smegenys veikia ramybės režimu ir dėmesys gali apimti daug daugiau nei vieną tašką..
Iki trečiadienio. Namaste (Matau Dievą Jumyse)

Date

Vas 12 2020
Expired!

Time

7:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022