Skip to content Skip to footer
Vaikams

LINKSMADIENIAI​

Registracija į „Linksmadienių Antakalnyje“ pamainas 2021-ųjų metų vasaros sezonui jau uždaryta, tačiau galite rašyti laišką į antakalnio.linksmadieniai@gmail.com, įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašą.

Pamainos (8 dienų trukmės dienos stovyklos su maitinimu) kaina – 90 eurų vienam vaikui. Jei stovyklauja 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, antram ir kitiems vaikams stovyklos kaina – 70 eur., vaikams iš socialiai remtinų šeimų – 15 eurų (svarbu pateikti pažymą, nurodančią šeimos statusą).

Stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Visos pamainos paskutinę stovyklos dieną keliaus į Teatriuko sodybą taip pat vyks pamainų temoms aktualios išvykos ar dirbtuvės (pavyzdžiui, muzikos instrumentų dirbtuvės, ekskursija į MO muziejų).

2021-ųjų metų vasaros pamainos:

  • Fliuxšt flioxšt pasrovioxšt? (birželio 2123d. ir birželio 28liepos 2d.): Pamaina yra apie gebėjimą kurti,  kuris padeda kūrybiškai ir pozityviai žvelgti į mus supančią aplinką bei atrasti netikėčiausius gyvenimo džiaugsmus.Vaikai susipažins su  Fluxus meno srove, kuri skatina būti spontaniškais, juoktis, nusišypsoti bei linksmiau pasižiūrėti į pačius rimčiausius dalykus.
  • Mano akademija (liepos 5 d., 79 d. ir liepos 1215 d.): Pamaina yra apie moksleivio kasdienybę: pamokas, klasę, bendruomenę. Pabandysime pažvelgti į šiuos dalykus per žaidimą ir kūrybą, atrasti kaip pažinimą paversti smagiu ir produktyviu. Žaisdami ir eksperimentuodami išsklaidysime mokslų mistikos miglą, vaikai patirs malonumą mokytis!
  • Labas, Istorija! (liepos 1922 d. ir liepos 2629 d.): Pamainoje vaikai susidurs su istorija ir jos herojais iš arti. Įkūnytos istorinės asmenybės perteiks vaikams skirtingais istoriniais laikotarpiais puoselėtas vertybes ir principus, taip padėdami suprasti, kad žinoti istoriją yra be galo svarbu.
  • ?Ant ryšio? ar ?be ryšio? (rugpjūčio 25 d. ir rugpjūčio 912 d.): Pamaina apie žmogaus gyvenime atrandamus santykius, kurie reiškiasi per mus supančią aplinką, kūrybą, su kitais žmonėmis ir savimi. Stovyklos metu bus orientuojamasi į vaikų emocinio raštingumo lavinimą: gebėjimą suprasti ir įvardinti savo jausmus, poreikius bei ribas, empatijos ugdymą ir priėmimą savęs ir kitų tokių, kokie esam ir kokiais norisi būti.

„Linksmadieniai Antakalnyje“ – tradicija tapusi vaikų dienos stovykla. Čia 7–13 metų vaikai gali turiningai praleisti laiką: atrasti mėgiamą užsiėmimą, ugdyti socialinius įgūdžius, emocinį intelektą, sutikti naujų draugų, išmokti kūrybiškai žvelgti į juos supančią aplinką ir veiklas, atrasti neištirtų Vilniaus bei Lietuvos kampelių, įsilieti į visuomeninę veiklą.

Taip pat tai – kūrybiška erdvė vadovams-savanoriams, kurioje jie gali įgauti patirties darbe komandoje ir su vaikais.

 

Dienos stovykloje struktūra:

  • 9:00–9:30 VAIKAI RENKASI JAUNIMO CENTRE. RYTINĖ MANKŠTA – JUDRŪS ŽAIDIMAI
  • 9:30–12:30 UŽSIĖMIMAI PAGAL DIENOS TEMĄ
  • 12:30–13:00 PIETŲ PERTRAUKA. BENDRI PIETŪS
  • 13:00–15:30 UŽSIĖMIMAI PAGAL DIENOS TEMĄ
  • 15:30–15:45 PAVAKARIAI. BENDRI UŽKANDŽIAI
  • 15:45–16:30 UŽSIĖMIMAI PAGAL DIENOS TEMĄ, ŠEIMOS VAKARAS – DIENOS ĮSPŪDŽIŲ REFLEKSIJA

Linksmadienių stovyklos nuotraukas ir naujienas rasite Facebook’e.

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2021