Skip to content Skip to footer

neformalūs Užsiėmimai mokykloms

Darbas su jaunimu yra unikali ir novatoriška ugdymo forma, kuri atveda jaunus žmones prie brandžios asmenybės ugdymosi proceso.

Dirbdami su 14-29 amžiaus jaunuoliais, siekiame išklausyti jaunimą ir suteikti jam galimybių realizuoti savo svajones.

Vilniaus Antakalnio atviro jaunimo centro – Žalianamio jaunimo darbuotojos jau daugiau nei 5 metus intensyviai dirba su jaunais žmonėmis, skirtingomis ir aktualiomis temomis. 

Siūlomi užsiėmimai:

  • Emocinė sveikata
  • Kūrybiškumas

Veiklos gali vykti jūsų mokykloje, pas mus jaunimo centre, adresu Antakalnio g. 84A, arba virtualiai. Priklauso nuo Jūsų poreikių ir bendrų susiderinimų. Veiklos yra nemokamos.

Jei domina, kad mūsų jaunimo darbuotojos pasidalintų su Jūsų mokiniais aktualia informacija bei pravestų užsiėmimą, paremtą neformalaus ugdymo metodika, prašome palikti savo kontaktus čia ir mes asmeniškai su jumis susisieksime dėl tolimesnių žingsnių 🙂

Emocinės gerovės kūrimas virtualiai

Projekto tikslas yra edukuoti ir suteikti 7-18 m. mokiniams naujų įrankių, padedančių stiprinti emocinę sveikatą bei gerinti emocinę savijautą, labiau pažinti save ir savo emocijas, lavinant emocinį intelektą, bei išmokti atrasti ir palaikyti vidinę ramybę karantino laikotarpiu. Šis projektas yra sutelktas į moksleivių emocinės sveikatos stiprinimą bei emocinės savijautos gerinimą karantino metu kuomet mokymosi procesas vyksta nuotoliniu būdu. Žalianamio komanda nori suteikti mokiniams įrankius ne tik lavinti savo emocinį intelektą praplečiant jų sugebėjimą atpažinti ir įvardinti savo emocijas, tačiau ir informuoti vidurinių klasių mokinius apie vykstančias emocinės sveikatos stiprinimo veiklas Vilniaus Antakalnio atvirajame jaunimo centre. 

*Projektą finansavo Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo skyrius

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022