Skip to content Skip to footer

Emocinės gerovės kūrimas virtualiai

Projekto tikslas yra edukuoti ir suteikti 7-18 m. mokiniams naujų įrankių, padedančių stiprinti emocinę sveikatą bei gerinti emocinę savijautą, labiau pažinti save ir savo emocijas, lavinant emocinį intelektą, bei išmokti atrasti ir palaikyti vidinę ramybę karantino laikotarpiu.

Šis projektas yra sutelktas į moksleivių emocinės sveikatos stiprinimą bei emocinės savijautos gerinimą karantino metu kuomet mokymosi procesas vyksta nuotoliniu būdu. Žalianamio komanda nori suteikti mokiniams įrankius ne tik lavinti savo emocinį intelektą praplečiant jų sugebėjimą atpažinti ir įvardinti savo emocijas, tačiau ir informuoti vidurinių klasių mokinius apie vykstančias emocinės sveikatos stiprinimo veiklas Vilniaus Antakalnio atvirajame jaunimo centre.

 

Projektui įgyvendinti pasitelkėme patyrusius ir kompetentingus veiklų vedėjus, atsakingus už jaunuolių emocinės sveikatos stiprinimą per grupines veiklas kaip kad “Kūrybiniai Tyrinėjimai” ir “Tikrumo Erdvė”. Šie grupinių veiklų vedėjai pasitelkdami savo žinias ir ilgametę patirtį dirbant su įvairaus amžiaus vaikais ir paaugliais pristatys savo veiklas bei atskleis įrankius moksleivių emocinei sveikatai gerinti.
*Projektą finansavo Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo skyrius.

 

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022