Skip to content Skip to footer

Ieškomas jaunimo darbuotojas!

Vilniaus Antakalnio atvirojo jaunimo centro – Žalianamio komanda ieško naujo komandos nario pusės etato darbui. 🙂
 
Gal tu esi įkvėptas edukatorius arba socialinis darbuotojas, pilnas kūrybinių idėjų kuriomis norėtum pasidalinti su jaunais žmonėmis ir ieškantis vietos jas realizuoti atviroje bendruomenėje?
 
Ar tu ieškai bendraminčių bei kolegų, kurių vertybės yra pagrįstos kūrybiškumu, empatija, asmeniniu tobulėjimu, bendruomeniškumu, savęs pažinimu ir laisve mokytis neformalaus ugdymo srityje?
 
Taip pat, ar tavo stiprybė – komunikacija – turi tam įgūdžių bei patirties, ir tave įkvepia idėja būti tarsi tiltu tarp centre vykstančio gyvenimo ir jaunų žmonių?
 
Tuomet mes ieškome tavęs – naujo jaunimo darbuotojo – prisijungti prie mūsų inovatyvios ir kūrybingos komandos!
Ieškomas jaunimo darbuotojas 0,5 darbo etatui.

 

Darbo pobūdis:
i) ATVIRAS DARBAS su jaunais žmonėmis (amžius 14-29 m.) jaunimo centre; edukacinių renginių organizavimas; neformalūs pokalbiai/konsultacijos su jaunimu ir t.t.
ii) KOMUNIKACIJA – Žalianamio el puslapio ir socialinių medijų platformų administravimas; dalyvavimas renginiuose ir turinio (rašto, vaizdo, įrašų) kūrimas socialinėms medijoms (FB, Instagram, Tiktok ir t.t.);
iii) kitos užduotys (dalyvavimas kas savaitiniuose kolegų susitikimuose bei dienos protokolų rašyme)
 
Laukiami visi kandidatai, kurie atitinka šiuos kriterijus:
 
*Išsilavinimas: socialinio darbuotojo, socialinio pedagogo, edukologo, socialinių mokslų krypties bakalauras
*Patirtis, kuri būtų privalumas: darbas arba savanorystė su jaunais žmonėmis (jaunimo centruose, erdvėse, jaunimo organizacijose, stovyklose ir t.t.);
*Prioritetas bus teikiamas turintiems patirties, dirbant su socialinėmis medijomis, administruojant el. puslapius, arba viešųjų ryšių komunikacijoje.
*Prioritetas bus teikiamas ne Žalianamio lankytojams
Jums siūlomos galimybės:
*Darbas komandoje tarp kūrybingų, iniciatyvių jaunimo darbuotojų ir draugiškoje Žalianamio bendruomenėje
*Galimybė tobulėti, ugdytis savirefleksijos įgūdžius, patirti savirealizaciją savo veikloje
*Darbo užmokestis galėtų būti nuo 506 – 768 eur (neatskaičius mokesčių), priklausomai nuo kandidato išsilavinimo ir darbo patirties, su galimybe artimoje ateityje turėti didesnį darbo etatą bei atlyginimą.
 
CV ir motyvacinių laiškų lauksime iki sausio 20 d. (siųsti į zalianamis@gmail.com).
What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022