Skip to content Skip to footer

Vasaros merginų stovykla „Kelionė į save“

Registracijos nuoroda šio įrašo apačioje.

Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras – Žalianamis – kviečia visas jaunas merginas prisijungti prie bendros patyriminės „Kelionės į save“, vyksiančios rugpjūčio 24–28 dienomis nuo 10 iki 18 valandos.

 

15–18 metų stovyklos dalyvės kartu su Žalianamio jaunimo darbuotojomis leisis į sąmoningą savityrą per įvairias temas: savęs pažinimas per santykį su savo kūnu ir emocijomis, gyvenimo stiliaus atradimas, svajonių gyvenimo formavimas, ribojančių įsitikinimų paleidimas, savęs vertinimas, lytinio tapatumo paieškos, kritinis mąstymas ir lyčių stereotipai.

 

Kiekviena stovyklos diena bus visiškai skirtinga ir kvies pasinerti į save giliau per kūną, protą bei emocijas. Programoje taip pat laukia žygis po Antakalnio miškus su pietumis gamtoje, apsilankymas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje bei vidinių baimių įveikimas nuotykių parke „UNO PARK“.

 

Registruotis spauskite čia!!! -> Registracija

 

Stovykla yra dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022