Skip to content Skip to footer

Address

Consetetur Street, between Amet and Ipsum St.

Have Any Questions?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

  Pasirodyk. Pajusk. Pasilik
  Kas yra žalianamis?

  atviras jaunimo centras

  Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras, vadinamas Žalianamiu – tai erdvė 14 – 29 metų jauniems žmonėms. Atviri jaunimo centrai – tai būtent jauniems žmonėms ir dėl jų veikiančios patalpos, skirtos būti, bendrauti, susipažinti, mokytis, tobulėti ir veikti. Buvimas jaunimo centre jauniems žmonėms nieko nekainuoja, nereikalauja jokios registracijos ar įsipareigojimų.

  Icon

  Apie mus

  Erdvė ir sąlygos jauniems žmonėms prasmingai ir įdomiai leisti laiką, padėti įgyvendinti idėjas bei tobulėti kaip asmenybėms
  Icon

  Veiklos

  Reikia tik ateiti ir tapti šios draugiškos, padedančios, prasmingos bendruomenės dalimi!
  Icon

  SAVANORYSTĖ

  Žalianamio savanorystės tikslas – įgalinti jaunus žmones, suteikti įrankius tobulėti, atrasti save, mokytis naujų įgūdžių. Savanoriams suteikiama atsakomybė ir pasitikėjimas įgyvendinti savo idėjas.

  We Must Speak to Be Heard

  Social Awareness

  Every summer people of every gender, religion and color gather on the streets for a celebration of love, equality, humanity and joy.

  Last Year Humanum Parade

  Upcoming Events

  Why It Is Important

  Atviras, šiltas, jaukus, originalus, jaunas, besikeičiantis ir nuolatos atsinaujinantis jaunimo centras „Žalianamis“. Šie ir dar begalė kitų epitetų tinkančių nusakyti nepaprastą veiklą, kuria gali džiaugtis kiekvienas (muzika, šokiai, LARP, stalo žaidimai, įvairios kompetencijas keliančios veiklos ir t.t.). Kiekvienas apsilankęs turi galimybę ne tik atrasti, bet ir kurti bei dalintis tuo ką turi (žinias, įgūdžius, patirtis, kt.) su likusiai bendraminčiais. Ačiū, kad esat ir nenustokit būt

  Saulius

  Saulius

  Jeigu nebūčiau prieš beveik ketverius metus atradus Žalianamio, dabar nebūčiau čia, kur esu. Tai buvo ta vieta, kurios dėka mano gyvenime atsirado daugybė nuostabiai įdomių žmonių, galimybių, naujų žinių, patyrimų, kur įvyko daug nuostabių diskusijų, pokalbių, apkabinimų, pamuzikavimų ir šiaip pasibuvimų. Su žalianamiečiais pavyko ir ne vieną kelionę nukeliauti, ir projektuose, renginiuose, konkursuose kartu padalyvaut. Per Žalianamį ir jo žmones atradau Atgajos ir Linksmadienių stovyklas, kurios atnešė dar daugiau įvairių auginančių patirčių. Iš tikrųjų Žalianamiui (ir čia dabar kalbu apie jo buvusius ir esamus darbuotojus, savanorius, lankytojus) turiu labai padėkoti, nes tie žmonės sukūrė tokią aplinką, kurioje galima augti, mokytis, veikti, tobulėti, pabūti ir išbūti, įgyvendinti savo idėjas, išbandyti ir atsiskleisti. Kartais net nesitiki, kad gali būti tokia vieta, kurioje tiek daug meilės, atvirumo, palaikymo ir pagalbos. Ir kartais taip norisi daugiau to Žalianamio įnešt ir į kitas vietas, kuriose tos šilumos tikrai trūksta.

  Giedrė

  Giedrė

  Žalianamis įtraukia. Ir ištraukia. Čia norisi eiti tada, kai nebesinori eiti niekur ir norisi matytis su žmonėm, kai, regis, su niekuo nebesinori matytis. Visiems rekomenduoju čia ateiti. Per 6 metus čia išgyvenau tiek visko, kad pusės ir nebeprisimint… Bet širdy lieka. Lieka atvirumas sau ir kitiems, šiluma ir ramybė. Visus ir kiekvieną kviečiu užeiti. Bent arbatos puodeliui.

  Aistė