Skip to content Skip to footer

Lietuvos atgaja

Žalianamio draugai – kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“. Tai – pirmoji veikla su jaunimu Žalianamyje, prasidėjusi 1993 metais, taigi, švenčianti jau 30 gimtadienį.

Atgajoje per kūrybą, teatrą, šiltus ir šeimyniškus tarpusavio santykius, unikalias edukacines programas kasmet auga ir vieni kitus augina virš tūkstančio žmonių: stovyklos dalyvių bei vadovų-savanorių. Savanorystė stovykloje ne tik suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais, tapimo stovyklos „mama“ ar „tėčiu“ patirtį, bet ir leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis, tobulėti, stiprinti komandinio darbo, neformaliojo ugdymo, asmenines ir organizacines kompetencijas.

Vadovų-savanorių rengimo programa – bendras Žalianamio ir „Lietuvos atgajos“ projektas. Atgajos vadovai mielai dalinasi patirtimi su Žalianamio lankytojais, dalyvauja įvairiose veiklose. Jaunimo centre vyksta savanorių mokymai, seminarai, susitikimai. Savanorystė – tai ne tik įsimintinas nuotykis. Visas Atgajos sezonas – nuo vadovų seminarų iki stovyklos – tai mokymosi procesas, kuriame ir individualiai, ir grupėje kiekvienas savanoris kelia sau tikslus bei iššūkius, jų siekia ir taip įgyja ar stiprina turimus gebėjimus. Mokymų metu ir stovykloje dirbama remiantis neformaliojo ugdymo principais, kurie reiškia, kad viskas, ko išmokstama, įvyksta per patyrimą.

Savanoriais tapti kviečiamas 18–25 metų jaunimas: ir Žalianamio lankytojai, ir naujai šią erdvę atrandantys žmonės.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022