Skip to content Skip to footer

Gallery

Skills Counter

0
Community
0
Parades Held

Progress Bar

Graphic Design
80%
HTML & CSS
90%
Web Design
75%
Development
95%

Tabs

Accordion

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.

Testimonials

Atviras, šiltas, jaukus, originalus, jaunas, besikeičiantis ir nuolatos atsinaujinantis jaunimo centras „Žalianamis“. Šie ir dar begalė kitų epitetų tinkančių nusakyti nepaprastą veiklą, kuria gali džiaugtis kiekvienas (muzika, šokiai, LARP, stalo žaidimai, įvairios kompetencijas keliančios veiklos ir t.t.). Kiekvienas apsilankęs turi galimybę ne tik atrasti, bet ir kurti bei dalintis tuo ką turi (žinias, įgūdžius, patirtis, kt.) su likusiai bendraminčiais. Ačiū, kad esat ir nenustokit būt

Saulius

Saulius

Jeigu nebūčiau prieš beveik ketverius metus atradus Žalianamio, dabar nebūčiau čia, kur esu. Tai buvo ta vieta, kurios dėka mano gyvenime atsirado daugybė nuostabiai įdomių žmonių, galimybių, naujų žinių, patyrimų, kur įvyko daug nuostabių diskusijų, pokalbių, apkabinimų, pamuzikavimų ir šiaip pasibuvimų. Su žalianamiečiais pavyko ir ne vieną kelionę nukeliauti, ir projektuose, renginiuose, konkursuose kartu padalyvaut. Per Žalianamį ir jo žmones atradau Atgajos ir Linksmadienių stovyklas, kurios atnešė dar daugiau įvairių auginančių patirčių. Iš tikrųjų Žalianamiui (ir čia dabar kalbu apie jo buvusius ir esamus darbuotojus, savanorius, lankytojus) turiu labai padėkoti, nes tie žmonės sukūrė tokią aplinką, kurioje galima augti, mokytis, veikti, tobulėti, pabūti ir išbūti, įgyvendinti savo idėjas, išbandyti ir atsiskleisti. Kartais net nesitiki, kad gali būti tokia vieta, kurioje tiek daug meilės, atvirumo, palaikymo ir pagalbos. Ir kartais taip norisi daugiau to Žalianamio įnešt ir į kitas vietas, kuriose tos šilumos tikrai trūksta.

Giedrė

Giedrė

Žalianamis įtraukia. Ir ištraukia. Čia norisi eiti tada, kai nebesinori eiti niekur ir norisi matytis su žmonėm, kai, regis, su niekuo nebesinori matytis. Visiems rekomenduoju čia ateiti. Per 6 metus čia išgyvenau tiek visko, kad pusės ir nebeprisimint… Bet širdy lieka. Lieka atvirumas sau ir kitiems, šiluma ir ramybė. Visus ir kiekvieną kviečiu užeiti. Bent arbatos puodeliui.

Aistė

Žalianamis – viena iš man svarbiausių gyvenime vietų. Tai vieta, kur gali būti visiškai savimi, kurioje su kiekvienu kartu susipažįsti su įdomiomis asmenybėmis, susipažįsti su pačiu savimi. Atkeliavęs gali išmokti kalbų, groti, bendrauti, šokti, gaminti, piešti, tapyti, rašyti, ilsėtis bei leistis į savąją kelionę su bendraminčiais :)) Atkeliavus čia, nebesinori išeiti <3

Emilija

Emilija

Pricing Table

Regular
$39/mo
Installation + Logo Change
 • Template will be installed to your server to look like in our online demo. Access to Admin panel will be granted to you to manage your website.
 • We will replace the template’s logo with yours on each page of the template. Customers should provide logos in good quality in .PSD, .EPS, .PNG, JPG format. Logo width should be 300px and 600px.
Submit
Advanced
$49/mo
WP Plugins Installation
 • Security plugin
 • Seo plugin
 • Cache plugin. It will help to optimize the speed of your wesbite
 • Plugin for easy backup
 • Installation service is not included in this pack
Submit
Popular
Premium
$350/mo
Ready To Use Website
 • Theme installation on you server with your logo
 • Google map with your address set
 • Replacing of content and images up to 6 pages (without layout change).
 • Removing of some elements that you do not need on your website.
 • Social icons set (without changes theme layout)
 • Replacing of color scheme
Submit

Promo Block

Don’t Waste Time!

All of Our Events Need Volunteers to
Work a Range of Duties

All of Our Events Need Volunteers to Work a Range of Duties

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022