Skip to content Skip to footer

Augustas

Jaunimo darbuotojas

Pašnibždom, o gal balsu, skrieja klausimas – pamažu. Kas gi jis? Kas gi šis vaikinas nematytas? Labas, aš Augustas, esu naujas jaunimo centro darbuotojas, karjeros mentorius ir ryšių su visuomene specialistas.  Jau šį mėnesį turėsime progą susipažinti, pamatęs mane, nesidrovėk, prieik – susipažink (žinoma, jei aš to nepadarysiu pirmas).

Dažniau būsiu jaunimo centre antradieniais ir ketvirtadieniais. 

Apie mane?

Na štai: nuo mokyklos laikų mane traukia savęs ir kitų pažinimas. Visuomet labai patiko bendrauti su žmonėmis, kuo daugiau, tuo geriau, tuo smagiau. Mokymai ir karjeros projektavimas natūraliai atsirado mano gyvenime kai siekiau pats priimti sprendimus kur stoti, kuo būti. Nuo tada gilinuosi į klausimą kaip padėti sau ir kitiems sėkmingai projektuoti savo profesinę ateitį.

Esu MULTIPLE NATURES karjeros testo praktikas bei projektų RESTARTAS bei VIRSMAS mentorius.  Apie karjeros mentorystę ir tai ką aš darau, gali daugiau sužinoti Augustas Buzarevičius | Apie Mentorių | idialogue. 

Taip pat turiu kariškos patirties, nes 5 metus praleidau tarnaudamas savo šaliai Lietuvoje ir už jos ribų. Baigiau ryšių su visuomene bakalauro studijas ir tebestudijuoju edukologiją ir karjeros valdymą magistro studijose, tad veiklos netrūksta, bet visada esu pasiruošęs įsitraukti į naujas veiklas, išgirsti naujas idėjas. 

Jei norėsi su manimi pabendrauti, pasidalinti savo džiaugsmais ar iššūkiais, paieškoti sprendimo karjeros pasaulyje  – drąsiai klausk, rašyk, esu tikras – mano įvairialypė patirtis galės Tau būti naudinga. 

Galėsi susisiekti su manimi:

Instagram: Augustas Buzarevičius (@augustasbuzarevicius) Facebook:  Augustas Buzarevičius (fb/augustasBu)

Iki pasimatymo, BičiuliaiWhat's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022