Skip to content Skip to footer

Aušra

Jaunimo darbuotoja

Laikau save žmogumi – kūrėju. Nors kūryba ilgą laiką labiausiai skleidėsi meno srityje (studijavau bakalaurą VDA grafikos katedroje, taip pat muzika sudarė didelę gyvenimo dalį) visgi labiausiai ji reiškiasi per ryšį su žmonėmis, edukaciją, darbą su savanoriais ir labiausiai – per plačią saviraiškos prizmę. Galbūt pastūmėta minties apie darbą edukaciniame lauke, vėliau įgijau ir pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. 

Į Žalianamį atėjau, kaip lankytoja, kai man buvo tik šešiolika metų, o praėjus šešeriems metams, sugrįžau jau kaip jaunimo darbuotoja. Iki tol, savo laiką leidau įvairiose organizacijose dirbant su vaikais ir jaunimu, ilgalaikėje ir trumpalaikėje savanorystėje, tarptautiniuose jaunimo mainuose bei stovyklose. Ir štai – nuo 2020 metų dirbu Žalianamyje ir realizuoju save būtent čia: šiuo metu esu  jaunimo darbuotoja, vietinių savanorių koordinatorė bei mentorė. 

Konsultacijų metu bei mentorystės procesuose gilinamės į viduje esančias nuostatas, lankstaus mąstymo įpročius, saviraiškos būdus, suvokimą apie save, kaip asmenybę, motyvaciją ir siekiamus tikslus.

Tad jei norėsi susipažinti, užkalbinti, pabendrauti, pasikonsultuoti, mielai lauksiu tavęs! Iki pasimatymo!

IG: https://www.instagram.com/irenic.a/

FB: https://www.facebook.com/ausra.turskyte/ 

e-mail: ausrat7@gmail.comWhat's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022