Skip to content Skip to footer

Giedrė Kazragytė

„Ribojančių įsitikinimų transformavimas ir kūno sąmoningumas“

Brief info

Konsultacijų metu atrasime pasąmonėje glūdinčius ribojančius įsitikinimus, kurie mums nebetarnauja, kad juos sąmoningai galėtume pakeisti ir transformuoti į mus ir mūsų gyvenimą įgalinančias nuostatas. Ieškosime giluminių mąstysenos ir elgesio modelių šaltinio, peržvelgiant vyraujančius mumyse “archetipus”, kad aiškiau suprastume, ar mūsų vidinės motyvacijos imantis veiksmų ir siekiant tam tikrų tikslų savo gyvenimuose kyla iš baimės ir trūkumo, ar iš įkvėpimo ir kūrybos.

Taip pat, šių konsultacijų metu galėsime gilintis į glaudžią sąsają tarp mąstymo modelių bei kūno sveikatos arba fizinių negalavimų, remiantis psichosomatinėmis žiniomis. Jeigu kiltų poreikis, bus galimybė pasitelkti fizinėmis praktikomis, kaip “Embodied Yoga Principals”, kad per kūną įtvirtinti naujus modelius.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022