Skip to content Skip to footer

Giedrė

Jaunimo darbuotoja


Esu Giedrė, gyvenimo šokėja bei amžina vidinio pasaulio tyrinėtoja. Atradau Žalianamį kaip jaunimo bendruomenę prieš šešerius metus, kuomet pradėjau savanoriauti kaip jogos mokytoja. Metams bėgant tapau sertifikuota jaunimo darbuotoja, atradusi laisvę pažinti save per kitus, bei įgalinti kitų jaunų žmonių savęs pažinimo procesą per neformalaus ugdymo sferą. Čia aš koordinavau įvairius fizinio ir emocinio sveikatingumo projektus, bei palydžiu jaunus žmones ilgalaikėje mentorystėje. Mano pagrindinės vertybės yra laisvė, tikėjimas, bendruomeniškumas, tobulėjimas bei sąmoningumas. 

Ilgą laiką savo gyvenimą siejau su menu ir kūryba, baigusi specializuotą dailės akademiją, tačiau atėjus laikui stoti į aukštąją mokyklą pakeičiau kryptį į mokslą ir įgijau bakalauro laipsnį aplinkosaugoje ir biologijoje. Ne vienerius metus vasaromis keliaudavau po pasaulį į egzotines šalis, kaip Bolivijos džiungles ar Honduro salas, dirbti su gyvūnais ir tokiu būdu pažindama save bei mane supantį pasaulį, kol galiausiai sugrįžau prie savo šaknų – Lietuvą. Dabar mano dvi ryškios gyvenimo gijos – menas ir mokslas – apsijungė per šokio-judesio terapiją, į kurią toliau gilinuosi per savo magistrines studijas. 

Esu čia, kad tu būtum išklausytas, išgirstas ir pamatytas.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022