Skip to content Skip to footer

Rimgailė

Jaunimo darbuotoja

Sveiki sveiki, mano vardas tikrai nėra Auksinis kardas, o pavardė ne Auksinė raidė. Esu Rimgailė, šviežiai iškepta jaunimo darbuotoja, kaip ir ispanų kalboje – dar mokausi. 

Mokausi darbo su jaunimu subtilybių, terminų, organizacijų pavadinimų ir sąsajų tarp žmonių, tačiau gana stipriai jaučiuosi sugebėjime pamatyti įvairias perspektyvas, empatiškame bendravime, bei supratingume. Santykis su žmogumi dažniausiai užima pirmą vietą mano gyvenime – ar tai būtų studijų pasirinkimas, pradinis ugdymas, ar laisvalaikio praleidimas, keliaujant būdais, kurie suteikia galimybes pažinti žmones nebūtinai iš mano socialinio burbulo. Pažindintis su žmonėmis, apkabinti, suprasti ir išklausyti juos galbūt ir skamba geraširdiškai ir maloniai, tačiau patikėkite man tai atneša gal net per daug naudos. Užsidegu džiaugsmu, energija ir ryžtu spalvinti pasaulį meilės spalvomis, o šį troškimą nešuosi ir dalinu aplinkiniams. 

Tokie jausmai atkeliauja ne tik iš mano asmenybės, o taip pat iš patirčių, per kurias pati keliavau. Tiek gyvenimą keičiančių kelionių, tiek ir psichologinių iššūkių. Aktualiausios ir artimiausios temos, kuriose esu sukaupus žinių ir patirties būtų: psichologiniai sunkumai, mąstymo modelių paieška, santykis su savo kūnu ir santykis su maistu. Tačiau nesibodėju kalbėti įvairiausiomis temomis, tad jeigu turi kad ir mažiausią smalsumą, užsuki, gal arbatos, gal vandens, o gal tik šilto ,,Labas”.What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022