Skip to content Skip to footer

Stovykla „Kelias į save“

    Rugpjūčio paskutinę savaitę Žalianamyje įvyks stovykla „Kelias į save“ skirta jaunoms (14 – 18 m.) merginoms. 

     Šių metų stovyklai, dvi jaunimo darbuotojos, Brigita Baškevičiūtė (Madrus) ir Giedrė Kazragytė (Žalianamis), yra paruošusios jums ypatingą programą, kuri ves į dar gilesnę savęs pažinimo kelionę. Į programą bus integruotas ne tik vienos dienos Patyriminis Žygis po Verkių Regioninį Rarką, kurio metu turėsime galimybę sau išsikelti įvairaus pobūdžio iššūkius, tačiau ir šokio-judesio terapijos (ŠJT) metodikos, padėsiančios giliau pažinti save per kūną, emocijas, mintis bei autentišką judesį.

     Stovyklos metu skirsime daug dėmesio psicho-emocinės sveikatos stiprinimui, per ryšio atkūrimą su savimi, su savo kūnu, gamta ir kitais!

     Tad jei Tavo vertybė yra laisvė, asmeninis tobulėjimas, savęs pažinimas, bei mokymasis per patirtį su žaismingumu, smalsumu ir drąsa, labai Tave kviečiame jungtis ir tapti šios stovyklos dalimi:

⇒ Registracijos forma  

*Stovyklą organizuoja Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras „Žalianamis“ ir Asociacija Madrus.
** Kaina 110 eur.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022