Skip to content Skip to footer

Projektas „Antakalnio istorijos“

2020 metų lapkričio – gruodžio mėnesį įgyvendintas kūrybinis projektas „Antakalnio istorijos“. Projekto metu suburta jaunų žmonių komanda ne tik domėjosi Antakalnio rajono istoriniais įvykiais bei asmenybėmis, tačiau ir patys kūrė video filmukus, kuriuose atsiskleidžia įdomiausi Antakalnio įvykiai bei objektai. Projektas suteikė galimybę jauniems žmonėms pažinti Vilniaus rajono paslaptis, įgauti unikalios patirties išbandant save įvairiose rolėse bei kūrybiškai realizuoti kilusias idėjas.

Projekto metu buvo sukurtas video grojaraštis, kuris patalpintas į platformą vilnius.cityoflearning.eu Grojaraštyje iš viso yra penki video, kurių kiekvienas pasakoja apie skirtingą asmenybę,objektą arba įvykį. Filmukai pilni ne tik istorinių faktų, tačiau ir smagių kūrybinių interpretacijų. Video grojaraštis pasipuošė Žalianamio jaunimo darbuotojos – Aušros Turskytės iliustracijomis, o kiekvienas filmukas kviečia ne tik pasidomėti istorija, bet ir atsakyti į šalia pateiktus klausimus.

Kviečiame kiekvieną, norintį plačiau susipažinti su Antakalnio istorijomis, pasižiūrėti video filmukus ir smagiai praleisti laiką: https://vilnius.cityoflearning.eu/en/activities/10609

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022