Skip to content Skip to footer

Renginiai ir užsiėmimai

KARJEROS KLUBAS

Karjeros klubas – tai aktyvaus ir motyvuoto jaunimo susitikimai, kurių metu nagrinėjame svarbias asmenybės tobulėjimą, karjerą, verslumą, asmenybės ir gyvenimo kūrimą liečiančias temas. Mokomės būti sąmoningi ir atviri pasauliui ir savo svajonėms. Susitinkame ir bendraujame su įdomiais svečiais, mokydamiesi ir semdamiesi patirties. Įkvepiame vienu kitus ir padedame siekti tikslų. Pagrindinė šių susitikimų filosofija ir mintis yra ta, kad tik mes patys kuriame savo tikrovę ir turime visą laisvę bei visas galimybes įgyvendinti savo svajones.

vedėjas: jaunimo darbuotojas Augustas Buzarevičius

KŪRYBINIAI TYRINĖJIMAI

KŪRYBINIAI TYRINĖJIMAI

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai atradimų ir savęs pažinimo erdvė visiems, ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus. Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai.

vedėja: Fausta Anulytė. Fausta Anulytė, – „Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė.

MAISTO GAMINIMO DIRBTUVĖS

Maisto dirbtuvės yra vieni mylimiausių mūsų užsiėmimų – juk galima skaniai prikimšti pilvą, bei išmokti naujų patiekalų receptų! Šiuos kvapnius užsiėmimus veda tiek mūsų lankytojai tiek tarptautiniai savanoriai, kurie dažniausiai pristato savo šalies tradicinius patiekalus. Taip pat, dirbtuvės vyksta ir jaukaus bendro pikniko forma, kuomet visi norintys atneša savo gamintų gardėsių ir dalijasi jų gaminimo žingsneliais, bei žinoma – kąsneliais!

 (tarptautiniai ir vietiniai savanoriai)

MAISTO GAMINIMO DIRBTUVĖS

TIKRUMO ERDVĖ

TIKRUMO ERDVĖ

Iki kažkur 5-7 metų mes mokame reikšti savo emocijas ir mintis totaliai – pilnai. Laikui bėgant, visuomenei bandant mus “civilizuoti”, psichologiškai skausmingais būdais (kaip atstūmimu, pažeminimu, pajuoka, agresija). Mes išmokstame jog negalima jausti ar išsakyti atitinkamų jausmų ir minčių. Jog tai nėra saugu, o skausminga. Tuomet galvojame vieną, o sakome kitą. Mūsų sąmonė taip skyla į kelias dalis. Laikui bėgant mes net nepastebime kokie susiskaldę viduje iš tikrųjų esame. Galvoje gyvena keletas balsų, kūne nesuskaičiuojamas kiekis jausmų. Ir kadangi visi taip gyvena, net nežinome jog yra kitoks būdas gyventi. Būti vientisu viduje ir išorėje. Tačiau kad tai įvyktų reikalingas vienas dalykas. Saugi erdvė. Erdvė kuria pasitikime, jog žmonės mus priims, tokius kokie esame, priims tai ką jaučiame ir mąstome. Tikrumo erdvė – kviečia tave – integruoti save ir dalinantis tuo, kas tikra, šią akimirka.

 vedėjas: Minvydas Blinkevičius

MERGINŲ RATAILaumių gūžta

Jaunimo darbuotojos ir jaunuolių iniciatyvos. Užsiėmimų metu tyrinėjame daugybę temų susijusių su mūsų kūnų, emocijomis, bendravimu, tarpusavio ryšiais, santykiais ir t.t. Tai – saugi erdvė merginoms būti, tyrinėti save, atsinešti savų klausimų bei atrasti mylinčią ir priimančią merginų bendruomenę.

Renginių vedėjos: jaunimo darbuotojos Rimgailė ir Aušra

SAVANORIŲ SUSITIKIMAI

SAVANORIŲ SUSITIKIMAI

Savanorystės – mentorystės programoje vyksta numatyti savanorių susitikimai, kurių metu vyksta refleksijos, gilesnis komandos pažinimas, idėjų generavimas, renginių kūrimas, minčių gryninimasis. tai – puiki vieta augti visiemas, kas nori išbandyti save įvairiose sirtyse, įgyti naujų kompetencijų, žinių bei atrasti draugų bendraamžių būryje. Savanorystės programoje dalyvauti gali visi 14 – 23 m. jauni žmonės

Veiklų vedėja: Aušra Turskytė

TARPTAUTINIAI SAVANORIŲ SUSITIKIMAI

Tarptautinių savanorių organizuojami vakarai (diskusijos, filmų peržiūros, “survival game”, maisto gaminimo dirbtuvės ir t.t.)

 

TARPTAUTINIAI SAVANORIŲ SUSITIKIMAI

STALO ŽAIDIMŲ VAKARAI

Vietinių ir tarptautinių savanorių iniciatyvos (jaunimas)