Apie mus

2018 – 2019 metais Žalianamyje vykusiam „VIRSMO“ projektui šių metų pradžioje ir vėl buvo suteiktas Jaunimo reikalų departamento finansavimas 2020 – 2021 metų „VIRSMAS 2“ projektui, tad džiaugsmingai pristatome dar labiau patobulėjusį, atsinaujinusį ir išsiplėtusį „VIRSMĄ“!

📌Projekto tikslas – suteikti mūsų lankytojams įvairialypę nemokamų veiklų ir paslaugų paletę 🎨, kuri suteiktų galimybę jaunimui visapusiškai tobulėti, atsiskleisti ir įvykdyti aktualius gyvenime asmeninius pokyčius. Projektas sudarytas iš reguliarių, tęstinių įvairių krypčių veiklų bei individualaus palydėjimo programos.

Štai keletas pasikeitimų, kurie įvyko naujame projekte:

☘️ Individuali mentorystė ir individualios konsultacijos nuo šiol yra centrinė projekto ašis, į kurią remiasi visa projekto struktūra. Individualios konsultacijos nebėra dalis vien karjeros orientavimo krypties. Tai reiškia, jog gali konsultuotis su pasirinktais konsultantais visais Tau rūpimais gyvenimo klausimais. Informacija apie registraciją į programą – šio posto pabaigoje.

☘️ Projektas aprėpia keturias pagrindines sritis: emocinės sveikatos stiprinimo veiklas, fizinės sveikatos stiprinimo veiklas, karjeros palydėjimo veiklas ir savanorystės programos veiklas. Kiekvienos srities grupinės veiklos ir toliau reguliariai vyks Žalianamyje, Tau tereikia stebėti mūsų veiklų kalendorių Žalianamyje, Facebooke ir Vilnius – besimokantis miestas platformoje.

☘️„VIRSMAS“ po truputį plečiasi, kelia vis daugiau susidomėjimo ir pradeda atverti naujus plėtros horizontus, transformuodamasis į tarptautinius projektus, pristatydamas save įvairiose aplinkose. Tad stebėk mūsų naujienas, tapk jo dalimi ir leisk būtent Tavo, Autentiškam ir unikaliam Virsmui aplankyti Tavo gyvenimą.

📌Išsamią informaciją apie projekto konsultantus ir registracijos anketą rasite čia:
https://zalianamis.lt/…/apie-individualius-virsmas-2-konsu…/

📌 „VIRSMO“ dalyvių atsiliepimai:
https://zalianamis.lt/…/12/apie-individualius-virsmo-dalyv…/