Linksmadieniai

Registracija į „Linksmadienius Antakalnyje“ 2020 vasarai jau uždaryta. Galima registruotis į laukiančiųjų sąrašą, jei atsirastų laisvų vietų: antakalnio.linksmadieniai@gmail.com

 

Dienos stovyklos kaina – 55 Eur (10 Eur vaikams iš socialiai remtinų šeimų). Maitinimas įskaičiuotas į kainą. Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

„Linksmadieniai Antakalnyje“ – tradicija tapusi vaikų dienos stovykla. Čia 7–13 metų vaikai gali turiningai praleisti laiką: atrasti mėgiamą užsiėmimą, ugdyti socialinius įgūdžius, emocinį intelektą, sutikti naujų draugų, išmokti kūrybiškai žvelgti į juos supančią aplinką ir veiklas, atrasti neištirtų Vilniaus bei Lietuvos kampelių, įsilieti į visuomeninę veiklą.
Taip pat tai – kūrybiška erdvė vadovams-savanoriams, kurioje jie gali įgauti patirties darbe komandoje ir su vaikais.
Dienos stovykloje struktūra:
9:30–10:00 Vaikai renkasi Jaunimo centre. Rytinė mankšta – judrūs žaidimai

10:00–12:30 Užsiėmimai pagal dienos temą

12:30–13:00 Pietų pertrauka. Bendri pietūs

13:00–15:30 Užsiėmimai pagal dienos temą

15:30–15:45 Pavakariai. Bendri užkandžiai

15:45–16:45 Užsiėmimai pagal dienos temą

16:45–17:30 Šeimos vakaras – dienos įspūdžių refleksija

Linksmadienių stovyklos nuotraukas ir naujienas rasite Facebook’e.

2020 M. PAMAINOS:

1. Birželio 29–liepos 10 „Kalba | Šviesa“

Įsivaizduokite pasaulį, kur kalba yra ne tik įrankis mums būti kartu, bet taip pat ir šviesi gyva būtybė: kažkaip gimusi, augusi, patyrusi nuosmukius, bet sugebėjusi išsikapstyti, suvešėti ir dar kitiems padalinti savo šviesą. Įsivaizduokite, jei galėtume pakalbinti pačią kalbą! Šioje pamainoje tą ir darysime. Seksime kalbos istorija tam, kad susipažintume su civilizacijų lopšiais, Lietuvą lipdžiusiais laikotarpiais, dabartį nulėmusiais įvykiais, domėsimės istoriniais minties gigantais/ėmis ir aiškinsimės, kaip visa tai atveda prie manęs šiandien – kaip ta kalba šviečia manyje.

2. Liepos 13–23 „Tuk tuk, kas ten?“

Kiekvieną dieną belsimės į tas pačias duris, tačiau atsidarys vis kitos. „Ar aš teatre? Ne, visgi muziejuje. Pala, bet juk čia muzikos įrašų studija!” Kils daug klausimų, bet jų atsakymai gyvens tose vietose ir slėpsis ten esančiuose daiktuose, žmonėse, istorijose… Pamainoje susipažinsime su skirtingais Lietuvos menininkais ir jų kūrybos formomis. Prašau, ar galite įleisti?

3. Liepos 27–rugpjūčio 6 „Žemė – mūsų namai“

Pamainoje susipažinsime su gamtosauga ir atkreipsime dėmesį į kiekvieno mūsų indėlį į klimato kaitą. Pamainoje žaisime, kursime ir klausime: Kas mums yra namai? Kaip juos prižiūrime? Kokius juos kuriame ateičiai? Pažinsime įvairias Lietuvos ir pasaulio gamtos rūšis, ieškosime jų atspindžių kultūroje.

Stovykla vyksta pirmadieniais–ketvirtadieniais. 

Stovyklos pamainos (8 d.) kaina – 55 Eur (10 Eur vaikams iš socialiai remtinų šeimų). Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: antakalnio.linksmadieniai@gmail.com, 8 629 12346