Linksmadieniai

REGISTRACIJA  Į STOVYKLĄ (1–3 pamainas) JAU UŽDARYTA. 

 

„Linksmadieniai Antakalnyje“ – tradicija tapusi vaikų dienos stovykla. Čia 7–13 metų vaikai gali turiningai praleisti laiką: atrasti mėgiamą užsiėmimą, ugdyti socialinius įgūdžius, emocinį intelektą, sutikti naujų draugų, išmokti kūrybiškai žvelgti į juos supančią aplinką ir veiklas, atrasti neištirtų Vilniaus bei Lietuvos kampelių, įsilieti į visuomeninę veiklą.

Taip pat tai – kūrybiška erdvė vadovams-savanoriams, kurioje jie gali įgauti patirties darbe komandoje ir su vaikais.

Dienos stovykloje struktūra:
10:00–10:30 Vaikai renkasi Jaunimo centre. Rytinė mankšta – judrūs žaidimai

10:30–12:30 Užsiėmimai pagal dienos temą

12:30–13:00 Pietų pertrauka. Bendri pietūs

13:00–15:30 Užsiėmimai pagal dienos temą

15:30–16:00 Šeimos vakaras – dienos įspūdžių refleksija

Linksmadienių stovyklos nuotraukas ir naujienas rasite Facebook’e.

2019 m. pamainų datos ir temos:

1. Birželio 25–liepos 4 d. Rėdos ratu

Pamainoje burtai, paslaptys, mitai bei tradicijos susijungs į vieną magišką darinį, kurio metu per aštuonias dienas išgyvensime visus metus. Kartu su vaikais nersime į linksmą kelionę po šalies kultūros pažinimą per kalendorines šventes. Vasaros vidury pasipuošę kaukėmis ginsime žiemą iš kiemo, ridensime Velykinius kiaušinius ir iš po Kalėdinės staltiesės trauksime burtais apipintus šiaudus!

2. Liepos 8–18 d. Seku seku pasaką…

Tai pamaina apie pasakas, jų svarbą lietuvių tautosakoje bei šiuolaikiniame gyvenime. Apie magiškus žmones, daiktus, augalus ir visa, kas nematoma paprastomis akimis.

3. Liepos 22–rugpjūčio 1 d.

Menų mozaika Pamaina, kurios metu dalyviai save, vienas kitą ir pasaulį pažins per kasdien skirtingas kūrybinės raiškos formas. Čia atrasime, kad „kiekvienas yra menininkas, (bet ar tikrai tik menininkai tai žino?)“, kad „visas menas – apie mus“, kad kūrybiškumas – ne tik kūryba, bet ir kasdieniai sprendimai ir žaismingumas juose.

4. Rugpjūčio 26–30 d. Asmenybės virsmas

Vyresniems (14–18 m.) vaikams skirtoje pamainoje bus remiamasi inovatyviais savęs pažinimo per skirtingus lygmenis (fizinis, emocinis, mentalinis, pasąmoninis) metodais. Siekiama ne tik aktyviai leisti laiką ir pažinti vieni kitus, bet ir geriau pažinti save, įgauti daugiau motyvacijos ir sveikų įpročių. Registracija į pamainą vyresniems vaikams vykdoma el. paštu zalianamis@gmail.com

Stovykla vyksta pirmadieniais–ketvirtadieniais. Registracija į stovyklą (1–3 pamainas) jau sustabdyta.

Pamainos kaina – 58 Eur, į šią sumą įskaičiuoti pietūs.

Stovyklą remia Vilniaus miesto savivaldybė: parama skiriama edukacinei veiklai, iš dalies padengiamos transporto į išvykas, priemonių, atlygio specialistams išlaidos.

Daugiau informacijos: antakalnio.linksmadieniai@gmail.com, +370 (5) 268 58 44

Informacija ir registracija į pamainą vyresniems vaikams: zalianamis@gmail.com